wtorek, 29 czerwiec 2021 07:24

BUDOWA WINDY ZEWNĘTRZNEJ

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu w dniu 21.06.2021 r. zawarł z firmą Intero Serwis Sp. z o. o Umowę Nr ZP/61/2021 na wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie zewnętrznej windy szpitalnej.

Prace obejmują:

1. Budowę zewnętrznego szybu windowego zgodnie z dokumentacją techniczną;
  2. Wykonanie niezbędnych instalacji, pomiarów instalacji wraz z protokołami badań i sprawdzeń;
  3. Dostawę, montaż i uruchomienie fabrycznie nowego i kompletnego dźwigu osobowego.

Całkowity koszt zadania inwestycyjnego wynosi 756 199,84 PLN – sfinansowany w 100 % ze środków własnych Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

Budowa windy zewnętrznej  umożliwi dostęp i zapewni możliwość poruszania się po obiekcie szpitala przede wszystkim pacjentom.  Pozwoli im na bezpieczne przemieszczanie się między oddziałami placówki, ale także na dostęp do Szpitala z zewnątrz, ponieważ obecne dźwigi posiadają wyłącznie wejścia usytuowane wewnątrz budynku.

Czytany 1410 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 czerwiec 2021 09:03