poniedziałek, 08 styczeń 2024 13:01

Grudzień w Klubie Pacjenta

To był intensywny czas przygotowań do Świąt dla nas i naszych Uczestników Klubu Pacjenta.
Już od początku miesiąca wspólnie zaczęliśmy tworzyć kartki bożonarodzeniowe, które później zostały przekazane Pacjentom Oddziału Psychiatrycznego i Detoksykacji.

Odbyło się spotkanie Mikołajkowe, które było okazją do przypomnienia dawnych zwyczajów i wierzeń staropolskich oraz tradycji na świecie.

Naszymi działaniami wsparliśmy również Dom Dziecka w Elblągu, przekazując własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe.

Zorganizowaliśmy Spotkanie Świąteczne, podczas którego gościliśmy:
?‍♀️ Panią Ewę Jussis - Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego w Elblągu,
?‍? Panią Justynę Kniżewską – Przewodniczącą Koła Naukowego Psychologii AMiSNS „Ryba psuje się od Głowy”,
???‍♀️Panie Pielęgniarki psychiatryczne - Dorotę Pałasz oraz Danutę Brycką.
Wraz z uczestnikami i personelem złożyliśmy sobie życzenia i wspólnie usiedliśmy do stołu.

Przeprowadziliśmy warsztaty tworzenia wianków świątecznych z naturalnych gałązek igliwia w myśl zasady „Zero waste”.
To był czas inspiracji, kreatywności, okazji do spotkań, rozmów, dzielenia się miłym słowem oraz bycia razem z innymi ????

Serdecznie dziękujemy za obecność naszym Uczestnikom Klubu Pacjenta oraz za pełne zaangażowanie w podjęte działania.

Życzymy wszelkiej pomyślności w 2024 roku ?
Aleksandra Lech – Asystent zdrowienia
Beata Nadolska – Asystent zdrowienia