poniedziałek, 18 grudzień 2023 07:01

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ...

Święta tuż, tuż.....??????
Grudzień to czas oczekiwania, towarzyszy nam świąteczna atmosfera. Większości z nas kojarzy się z czymś miłym, ciepłym i rodzinnym.
W dniu dzisiejszym w Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacji naszego szpitala mieliśmy niezwykłych gości.
Mieliśmy ogromny zaszczyt i przyjemność gościć wybitnych lokalnych artystów o międzynarodowej sławie "Szalone Małolaty" pod kierownictwem Pani Katarzyny i Mai Panicz.
Wśród przybyłych gości był Dyrektor Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu Pan Mirosław Gorbaczewski oraz Z-ca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa Pani Arletta Peplińska.
Występ zespołu ubogacił czas oczekiwania do Świąt i umilił pobyt naszym podopiecznym. Przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu sprawiły, iż poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.
Muzyczne show pozostanie na długo w naszej pamięci, już umówiliśmy się na kolejny występ ☺️
Dziękujemy bardzo serdecznie ? za wspaniały koncert, była to prawdziwa uczta. Za okazaną pomoc i życzliwość składamy podziękowania Pani Katarzynie Siwieckiej, która razem z Panią Ewą Bidzińską i Panią Dorotą Wcisła przygotowały coś słodkiego dla pacjentów ???
Dziękujemy Paniom Mai i Katarzynie Panicz za prezenty w postaci płyt z kolędami zespołu ?
I na koniec tradycyjne podziękowania dla personelu oddziału, Pani Oli Lech, Pani Wioli Nagerskiej oraz Pani Ani Karatkiewicz za przygotowanie niespodzianek dla przybyłych gości.
CZP święta
Czytany 296 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 grudzień 2023 07:14
Więcej w tej kategorii: « PODZIĘKOWANIE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE »