środa, 21 luty 2024 19:23

Rozstrzygniecie Konkursu Plastycznego "FANTAZMATY"

W piątek, 16 lutego 2024 roku w Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacji uroczyście ogłoszono wyniki Konkursu Plastycznego FANTAZMATY Edycja I

Tegorocznym tematem było hasło: „W głowie się mieści…”. Koordynatorem konkursu była Pani Anna Karatkiewicz - Arteterapeuta, terapeuta zajęciowy

Na konkurs wpłynęło 31 prac z następujących placówek:

• Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Fromborku,
  • Środowiskowy Dom Samopomocy we Fromborku,
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Przezmarku,
  • Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „TACY SAMI” w Elblągu,
  • Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

Oceny prac dokonała w dniu 9 lutego 2024 roku Komisja Konkursowa w składzie:

Alicja Kwiatkowska - Luka w Sztuce - artysta - plastyk, nauczyciel rysunku i malarstwa;

Ewa Bednarska-Siwilewicz - artysta - plastyk, pedagog.

Prace były oceniane pod kątem plastycznym, zgodności z tematem i zgodnie z regulaminem ogłoszonego konkursu.

Prezentacja prac dostępna jest w Budynku Administracji I piętro w Sali Konferencyjnej Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul.  Komeńskiego 35.

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagroda GRAND PRIX

Magdalena, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

I Miejsce

Beata, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

II Miejsce

Gabriel, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

III Miejsce ex aequo:

Zbigniew, Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Fromborku

Mateusz, Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Fromborku

WYRÓŻNIENIA:

Alicja, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Barbara, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „TACY SAMI” w Elblągu

Danuta, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Michał, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Teresa, Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Fromborku

PODZIĘKOWANIA

Ogromne podziękowania oraz gratulacje składam przede wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym  laureatom, którzy wzięli udział w konkursie.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie:

Opiekunom/Terapeutom zajęciowym składam wyrazy uznania za opiekę merytoryczną nad  uczestnikami, pomoc i motywowanie do wzięcia udziału w konkursie.

Za zaangażowanie, nadzór i koordynację działań związanych z organizacją oraz przebiegiem konkursu składam podziękowania  Pani Ani Karatkiewicz- inicjatorce wydarzenia.

Za obecność, zaangażowanie i „dobre serce” w realizacji działań  składam serdeczne podziękowania Pani  Beacie Nadolskiej.- Asystentce Zdrowienia

Wyrazy wdzięczności kieruję pod adresem naszych darczyńców, którzy po raz kolejny  bezinteresownie przekazali nam upominki:

Państwu Katarzynie i Tomaszowi Siwieckim, Pani Ewie Bidzińskiej oraz Panu Maciejowi Klepackiemu.

Ewa Jussis  Kierownik CZP ElblągKonkurs kolaż

Konkurs kolaż prace

grupowe Przezmark

grupowe Tacy Sami

Frombork

Frombork 2

Zdjęcia pochodzą m.in. z galerii zdjęć dostępnych na Facebooku placówek biorących udział w Konkursie Plastycznym.

Czytany 145 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 luty 2024 06:44