czwartek, 28 marzec 2024 21:48

WIELKI TYDZIEŃ W CZP

Wielki Tydzień to czas oczekiwania, refleksji i przygotowań do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Nasi podopieczni pod okiem pań terapeutek aktywnie uczestniczyli w aranżowaniu dekoracji Oddziału i wykonywaniu upominków i kart świątecznych.

W Klubie Pacjenta, pacjenci przygotowali przepiękne kartki świąteczne z życzeniami oraz urocze maskotki - świąteczne kury,
które dzisiejszego dnia zostały wręczone podopiecznym Oddziału Psychiatrycznego i Detoksykacji.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ani Karatkiewicz i Pani Beacie Nadolskiej oraz uczestnikom Klubu Pacjenta za ofiarowane podarunki i ogrom pracy włożony w ich wykonanie.

Panie terapeutki Wioletta Nagerska i Pani Izabela Jasiulewicz w ramach przygotowań przedświątecznych zorganizowały w pracowniach terapii zajęciowej spotkanie integracyjne,
na które byliśmy wszyscy zaproszeni.

Razem spędziliśmy czas w miłej atmosferze częstując się pysznymi wypiekami, jednocześnie podziwiając dekorację oddziału,
byliśmy pod wielkim wrażeniem kunsztu i artyzmu naszych pacjentów, którzy ciężko pracowali.

Bardzo Państwu gratulujemy, dzięki Wam powstały „cudeńka”, które będą Nas wszystkich cieszyć.

1 CZP Wielkanoc 2024
3 CZP Wielkanoc 2024
Czytany 86 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 marzec 2024 05:26
Więcej w tej kategorii: « Dzień Kobiet WESOŁEGO ALLELUJA »