sobota, 02 grudzień 2023 10:56

ANDRZEJKI w CZP

W dniu 30 listopada obchodziliśmy razem z podopiecznymi Centrum Zdrowia Psychicznego święto zwane Andrzejkami.
Tradycja andrzejkowa nakazuje uczestniczyć w różnego rodzaju grach, zabawach oraz wróżbach. Święto bardzo popularne i chętnie celebrowane przez wszystkie grupy wiekowe.
W Centrum Zdrowia Psychicznego zorganizowaliśmy dla podopiecznych liczne atrakcje.
W Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacji Panie terapeutki zapoznały pacjentów z genezą obchodów święta, wspólnie uczestniczyliśmy w konkursach i wróżbach ?
? Przebijaliśmy symbolicznie Serca ❤️ w poszukiwaniu imienia przyszłej wybranki/wybranka.
? Losowaliśmy karteczki z życzeniami do spełnienia, choć jak wiadomo w ich realizacji musimy losowi troszeczkę pomóc ?
Było dużo śmiechu i pozytywnej energii a na koniec coś słodkiego ???
Tego samego dnia w Klubie Pacjenta Panie Arteterapeutka oraz Asystentka Zdrowienia przygotowały również atrakcje dla przybyłych gości m.in. odbieranie jabłuszka bez przerwania skórki, wróżby oraz inne zabawy.
Andrzejkowe świętowanie przyniosło dużo radości, był czas na wspomnienia zabaw z dzieciństwa.
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, szpital i tekst „Na Św. Andrzeja niech się spełniają życzenia...”

Czytany 267 razy Ostatnio zmieniany sobota, 02 grudzień 2023 11:01