wtorek, 14 listopad 2023 19:09

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe Święto Niepodległości to święto, które corocznie obchodzimy w dniu 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę.

W tym roku obchodziliśmy 105 rocznicę tego wydarzenia.

Centrum Zdrowia Psychicznego w Elblągu w dniu 13 listopada zorganizowało dla podopiecznych spotkanie edukacyjne uświetnione występem wokalnym

pielęgniarki Poradni Zdrowia Psychicznego mgr Adrianny Pilarskiej specjalistki w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego.

Terapeutka zajęciowa Pani Wioletta Nagerska przybliżyła pacjentom znaczenie obchodów Święta Niepodległości.

Pod okiem naszych terapeutek zajęciowych Pani Wioletty i Pani Izy, pacjenci wykonali okolicznościowe kotyliony, którymi obdarowaliśmy się wzajemnie.

Dzień doskonale sprawdził się jako czas spędzony w miłym gronie pacjentów i personelu.