Informujemy, że w dniu 25.01.2024 r. (czwartek) konsultacje do zabiegów otolaryngologicznych nie odbędą się. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że dzień 10 listopada 2023 r. (piątek) został ustanowiony w naszej placówce dniem wolnym od pracy w związku z przypadającym w sobotę 11 listopada 2023 r. Narodowym Świętem Niepodległości.

W związku z powyższym tego dnia nieczynne będą wszystkie poradnie specjalistyczne Przychodni Szpitala. W tym dniu nie będzie również pracowała administracja Szpitala, a pozostałe komórki organizacyjne, w tym pracownie i oddziały szpitala będą pracowały jak w dniu wolnym od pracy.


Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dniu  2 maja 2022 r. czynne będą tylko dwie poradnie specjalistyczne:

Poradnia Chorób Zakaźnych

Poradnia Kardiologiczna

Za utrudnienia przepraszamy

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15.04.2022 r. nieczynne będą poradnie specjalistyczne:

Poradnia Chorób Zakaźnych

Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy

Poradnia Ortopedyczna przy ul. Komeńskiego 35

oraz

Medycyna Pracy

Rejestracja do Poradni Specjalistycznych czynna będzie do godz. 13:00

Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że od listopada 2023 roku został otwarty w siedzibie Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu Oddział Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie, którego filia była w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Królewieckiej 146 w Elblągu.
Więcej informacji o bibliotece można przeczytać na stronie uczelni AMiSNS:  https://amisns.edu.pl/oddzial-glownej-biblioteki-lekarskiej-juz-w-naszej-akademii/  lub bezpośrednio na stronie biblioteki:  https://www.gbl.waw.pl/p/elblag

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 24.01.2022 r. (poniedziałek) będzie obowiązywał nowy numer telefonu do Rejestracji Poradni Chorób Zakaźnych : 555-330-330

Uprzejmie informujemy, że w dniu 07.01.2022 r. poradnie specjalistyczne naszego Szpitala oraz rejestracja poradni będą nieczynne z powodu ustanowienia dnia wolnego dla pracowników za święto przypadające 01.01.2022 r. W tym dniu nie pracuje również administracja naszego Szpitala.
Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2021 r. poradnie specjalistyczne będą nieczynne (dotyczy także rejestracji poradni).
W tym dniu nie pracuje również administracja naszego Szpitala.

Ponadto informujemy, że od dnia 24.12.2021 r. do dnia 31.12.2021 r. nieczynny będzie Zakład Rehabilitacji.

Za utrudnienia przepraszamy.

Centrum Zdrowia Psychicznego powstało z myślą o realizacji nowoczesnego modelu leczenia chorób i zaburzeń psychicznych (model środowiskowy). Funkcjonuje w ramach programu pilotażowego Ministerstwa Zdrowia. Rolą CZP jest ograniczenie hospitalizacji do niezbędnego minimum na rzecz pośrednich, mniej uciążliwych form leczenia oraz wspierania osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego w ich środowisku społecznym. Z pomocy mogą skorzystać osoby pełnoletnie.

Obszar działania Centrum Zdrowia Psychicznego to:
Miasto Elbląg, powiat elbląski (gminy: Pasłęk, Tolkmicko, Młynary, Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Rychliki).
Kompleksowa opieka psychiatryczna w naszym Centrum odbywa się w warunkach:
- ambulatoryjnych, realizowanych przez Poradnie Zdrowia Psychicznego,
- leczenia środowiskowego realizowanego przez Zespół Leczenia Środowiskowego,
- dziennych realizowanych przez Oddział Dzienny Psychiatryczny,
- stacjonarnych, realizowany przez Oddział Psychiatryczny.

Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego: mgr Ewa Jussis

tel. 55 230 41 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pracownik socjalny tel. 55 230 42 21

Informacje pod nr telefonu: 55 239 44 78, 504-478-461

Strona 1 z 2