Zamówienia zakończone

ZP/18/2021 Świadczenie usług w zakresie transportu medycznego i transportu w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej wyjazdowej

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmiejski_elblag, zamieszczono dokumenty zamówienia związane z prowadzonym postępowaniem pn. Postępowanie w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na świadczenie usług w zakresie transportu medycznego i transportu w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej wyjazdowej. Numer sprawy: ZP/18/2021

W związku z obowiązującą od 18.10.2018 Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych informujemy, że w niniejszym ogłoszeniu o zamówieniu przekazywanie ofert oraz komunikacja odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.

Jeżeli będą Państwo mieli pytania związane z procesem złożenia oferty prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformazakupowa.pl:

  • 22 101 02 02,
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że oferta składana elektronicznie musi zostać podpisana odpowiednim podpisem elektronicznym.

Czytany 129 razy
Zaloguj się, by skomentować
Copyright © 2021 Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu.

szukaj