Your IP: 52.91.185.49
Today: Gru 10, 2018

logo-fun

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020
Oś priorytetowa 9. Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych
Działanie 9.1 Infrastruktura ochrony zdrowia
Poddziałanie 9.1.2 Infrastruktura ochrony zdrowia w miejskim obszarze funkcjonalnym Elbląga - ZIT bis
Tytuł projektu „Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu”
Całkowita kwota projektu: 39 470 519, 12 PLN, Wydatki kwalifikowane: 39 428 929, 12 PLN
Kwota dofinansowania: 32 919 212, 92 PLN, Wkład własny: 6 509 716, 20 PLN

Szpitala Miejskiego
św. Jana Pawła II w Elblągu

ogłasza

konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych

na podstawie umowy cywilnoprawnej

dla pacjentów Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 (w tym lokalizacja przy ul. Żeromskiego 22) i zaprasza do składania ofert naświadczenia zdrowotne udzielane przez:

I.    lekarzy specjalistów oraz lekarzy  udzielających świadczeń w oddziałach
      w czasie podstawowej ordynacji oddziału i/ lub na dyżurach w zakresie:

1. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii/ Blok Operacyjny
  2. Oddział Chirurgii Dziecięcej
  3. Oddział Chorób Zakaźnych
  4. Oddział  Chorób Płuc
  5. Oddział Pediatryczny  (w tym Pododdział Neonatologiczny)
  6. Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej
  7. Oddział chorób wewnętrznych  (dyżury)
  8. Izba Przyjęć  (dyżury)
  9. Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych
  10. Zakład Diagnostyki Obrazowej
  11. nocna i świąteczna pomoc lekarska

II.   lekarzy specjalistów oraz lekarzy udzielających świadczeń w Poradni:

1. Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach CZP)
  2. Poradni Chirurgii Ogólnej
  3. Poradni Ginekologiczno-Położniczej
  4. Poradni Medycyny Pracy
  5. Poradni Sportowej

III.   konsultantów – lekarzy specjalistóww zakresie:

1.  patomorfologii (biopsja cienkoigłowa)
     2.  neurochirurgii
     3.  onkologii klinicznej

IV.     psychologa

V.       elektroradiologa  (obsługa techniczna Zakładu Diagnostyki Obrazowej)

Konkurs ofert obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych osobom ubezpieczonym i innym osobom uprawnionym do tych świadczeń na podstawie odrębnych przepisów.

Czas zawarcia umowy cywilnoprawnej:

Na wykonywane usługi zostanie zawarta umowa cywilnoprawna na okres:

od dnia01.01.2019r. do dnia 31.12.2021r.

Szczegółowe warunki konkursu i materiały informacyjne o przedmiocie konkursu określone są
Szczegółowych zasadach konkursów ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych,  dostępnych na stronie internetowej Zamawiającego www.szpitalmiejski.elblag.pl a także w budynku administracji, Dziale Kadr przy
ul. J.A. Komeńskiego 35, w godzinach 800 - 1400 .

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: (55) 230-41-71.

Do oferty mogą przystąpić oferenci legitymujący się nabyciem fachowych kwalifikacji do udzielania świadczeń zdrowotnych w określonym wyżej zakresie lub w  określonej wyżej dziedzinie medycyny oraz spełniający warunki ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. z 2018, poz. 160).

Oferta powinna zawierać wymagane warunki:

1. formularz  oferty, (którego  wzór znajduje się w  budynku administracji Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Żeromskiego 22 oraz na stronie internetowej:  www.szpitalmiejski.elblag.pl.
  2. oświadczenie, że Oferent zapoznał się z treścią ogłoszenia oraz ze Szczegółowymi Zasadami Konkursu Ofert,
  3. oświadczenie oferenta dot. godzin pracy poza Szpitalem Miejskim  (informacje ogólne),
  4. kserokopia wpisu do księgi rejestrowej OIL/WIL,
  5. zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (CEIDG),
  6. kserokopia prawa wykonywania zawodu, (oryginał do wglądu),
  7. kserokopie dyplomów i posiadanych specjalizacji oraz uprawnień, (oryginał do wglądu),
  8. kserokopia polisy ubezpieczeniowej OC, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (lub  złożone oświadczenie o przedłożeniu polisy najpóźniej w dniu podpisania umowy)  (oryginał do wglądu),
  9. zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy na określonym stanowisku, wystawione przez lekarza profilaktyka - wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  10. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia bhp.

Oferty należy składać na piśmie w zamkniętych kopertach (z dopiskiem zakresu świadczeń)
w Sekretariacie budynku administracji Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy
ul. Żeromskiego 22 do dnia 06.12.2018r. do godz. 750 .

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 06.12.2018r. w sali konferencyjnej budynku administracji Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu (lokalizacja przy ul. Żeromskiego 22 - I piętro) w poszczególnych zakresach:

I  pkt. 1o godz. –  800

III pkt. 3o godz. –  1430

IVo godz. –  1445

Vo godz. –  1500

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu zostanie zamieszczone na stronie internetowej Szpitala Miejskiego oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Udzielającego zamówienia w ciągu dwóch dni od daty otwarcia poszczególnych ofert.

Z projektem umowy można zapoznać się na stronie internetowej Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II
w Elblągu lub u Udzielającego zamówienia (w budynku administracji przy ul. Żeromskiego 22- w pokoju nr 206).

Oferent związany jest ofertą do 30-go dnia od upływu terminu składania ofert.

Oferent ma prawo do składania środków odwoławczych (tj. pisemnego protestu, odwołania), dotyczących konkursu ofert, zgodnie z art. 153 i 154 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2017, poz. 1938 z późn. zm.) w związku z art. 26 ust. 4ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz.U. z 2018, poz. 160 z późn. zm).

Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo odwołania konkursu lub przesunięcia terminu składania ofert.

Zapraszamy do składania ofert

Elbląg, dn. 26.11.2018r.