język strony

pogoda

Your IP: 54.198.132.162
Today: Maj 24, 2017

Szpital Miejski św. Jana Pawła II otrzymał w darowiźnie pojazd typu AMBULANS, samochód sanitarny do transportu chorych. Darczyńcą karetki jest firma Leyer Polska S.A. z siedzibą w Woli Rzędziawskiej 155A. Wartość darowizny to 60 tys. zł.
Oficjalne przekazanie pojazdu do użytku nastąpiło 3 kwietnia 2017 r. w obecności Przedstawicieli firmy Leyer Polska S.A.: V-ce Prezesa Zarządu Mirosława Rogaczewskiego i prokurenta Wilhelma Hipsag oraz przedstawicieli miasta i szpitala: Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, Dyrektora Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu Mirosława Gorbaczewskiego.
BARDZO DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM.

To cenny dar dla Szpitala, ponieważ każdego dnia wykonywanych jest tu od kilku do kilkunastu transportów, a oprócz tego specjalistyczne przewozy do Gdańska, jak i wyjazdy po krew do Olsztyna, czy przewozy pacjentów do innych ościennych miejscowości. Ambulans w istotny sposób podniesie poziom bezpieczeństwa pacjentów w stanach zagrożenia zdrowia i życia. aktprzekazania