język strony

pogoda

Your IP: 54.162.3.15
Today: Sie 20, 2017

Do czego używamy ciasteczek?

Strona  szpitalwojskowy.elblag.pl używa ciasteczek w różnych celach:

• by strona działała szybciej i była łatwiejsze w użyciu,
  • aby lepiej dopasować dostępne treści do Twoich oczekiwań i zainteresowań,
  • do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszej strony i pomagają w poprawianiu jej funkcjonalności i zawartości.

Rodzaje ciasteczek używanych na szpitalwojskowy.elblag.pl

• konieczne do działania strony
  • poprawiające wydajność
  • poprawiające funkcjonalność
  • reklamowe

Czy używamy ciasteczek podmiotów trzecich?

Nie, korzystając z  szpitalwojskowy.elblag.pl nie otrzymasz ciasteczek pochodzących od podmiotów trzecich takich jak np. Facebook, Google, Twitter, a także od firm realizujących kampanie reklamowe na zlecenie reklamodawców.

W jaki sposób mogę zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek albo je usunąć?