SM ul. Żeromskiego


galeria

Previous ◁ | ▷ Next

piszą o nas

www.portel.pl
Nowy blok operacyjny z pięcioma salami, modernizacja dziesięciu oddziałów, nowy sprzęt medyczny – takie zmiany czekają Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II w ciągu najbliższych trzech lat. Pierwsze działania już się rozpoczęły, jeśli wszystko pójdzie z planem prace zaczną się wiosną....

www.info.elblag.pl
Rozbudowa bloku operacyjnego i modernizacja oddziałów Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu ruszy wiosną tego roku. Oczywiście, pod warunkiem, że szpitalowi w miarę gładko uda się wyłonić wykonawcę tej wielomilionowej inwestycji. Przetarg powinien zostać ogłoszony w ciągu kilku najbliższych dni....

www.elblag.net
Już niebawem ruszy rozbudowa bloku operacyjnego i modernizacja oddziałów Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu. W ciągu kilku najbliższcyh dni ma być ogłoszony przetarg. W związku z procedurą do Urzędu Publikacji UE została już przesłana specyfikacja warunków zamówienia dotycząca inwestycji. Dyrekcja szpitala nie dość, że modernizuje obiekt,..

dziennikelblaski.pl
Szpital miejski szykuje się do sporej inwestycji. Na terenie obecnego ogrodu przy ul. Komeńskiego zostanie wybudowany nowy blok operacyjny, który będzie składał się z pięciu sal. Zmodernizowanych zostanie też 12 oddziałów szpitala...

expresselblag.pl
To będzie największa inwestycja w Szpitalu Miejskim na przestrzeni ostatnich lat. W budynku przy ul. Komeńskiego wybudowany zostanie nowy blok operacyjny z pięcioma salami. W ramach projektu zmodernizowanych zostanie również 10 oddziałów szpitalnych ...

www.elbląg.eu
Prawdopodobnie już wiosną rozpoczną się budowa bloku operacyjnego i modernizacja oddziałów Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu. O przygotowaniach do inwestycji, wartej ok. 40 mln zł oraz podsumowaniu działalności Szpitala Miejskiego w 2017 roku mówiono podczas dzisiejszej konferencji prasowej....

więcej...


odwiedziny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj341
mod_vvisit_counterwczoraj807
mod_vvisit_counterw tym tygodniu341
mod_vvisit_counterw tym miesiącu23427
mod_vvisit_counterwszystkie1219141

Aktualnie: gości 30 połączonych
Your IP: 54.92.150.98
 , 
Today: Cze 24, 2018

logo-fun

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020
Oś priorytetowa 9. Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych
Działanie 9.1 Infrastruktura ochrony zdrowia
Poddziałanie 9.1.2 Infrastruktura ochrony zdrowia w miejskim obszarze funkcjonalnym Elbląga - ZIT bis
Tytuł projektu „Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu”
Całkowita kwota projektu: 39 470 519, 12 PLN, Wydatki kwalifikowane: 39 428 929, 12 PLN
Kwota dofinansowania: 32 919 212, 92 PLN, Wkład własny: 6 509 716, 20 PLN

aktualności
PDF Drukuj

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu w Rankingu tygodnika WPROST – SZPITALE 2018 w kategorii Chirurgia ręki i rekonstrukcyjna zajął I miejsce.

Poniżej list gratulacyjny od Andrzeja Zakrzewskiego Dyrektora Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie.

 
PDF Drukuj

Informujemy, że dnia 01.06.2018 r. (piątek) rejestracja specjalistów Przychodni Specjalistycznej czynna jest do godz. 12:00.

W tym dniu czynna jest tylko Poradnia Ortopedyczna, pozostałe gabinety poradni specjalistycznych (w tym Poradnia Medycyny Pracy) są NIECZYNNE.

 
PDF Drukuj

Drugi DAR od firmy Leier Polska S.A. KARETKA SANITARNA W dniu 24.04.2018 roku nastąpiło oficjalne przekazanie Szpitalowi Miejskiemu św. Jana Pawła II w darowiźnie pojazdu typu AMBULANS, karetkę sanitarną do transportu chorych. Darczyńcą karetkijest firma Leyer Polska S.A. z siedzibą w Woli Rzędziawskiej 155A.

maly

Wartość darowizny to 45 tys. Zł, rok produkcji X 2012, pojemność silnika 2l, 140 koni, marka samochodu VOLKSWAGEN TRANSPORTER.Oficjalne przekazanie pojazdu do użytku nastąpiło 24 kwietnia 2018 r. w obecności Przedstawicieli firmy Leyer Polska S.A.: prokurenta Wilhelma Hipsag`a i V-ce Prezesa Zarządu Mirosława Rogaczewskiego oraz przedstawicieli miasta i szpitala: Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, Dyrektora Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu Mirosława Gorbaczewskiego. 

BARDZO DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM !!!!!!

 
PDF Drukuj

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu informuje, że w dniu 02.05.2018 r. Przychodnia Specjalistyczna szpitala oraz Poradnia Medycyny Pracy będą nieczynne. W dniu tym nie będzie funkcjonowała również rejestracja, w tym także rejestracja telefoniczna.

 
PDF Drukuj

Światowy Dzień Zdrowia 2018

Informacja z Biura WHO w Polsce nt. Światowego Dnia Zdrowia na 2018 r.:

"W tym jubileuszowym, 70-tym roku swojej działalności, Światowa Organizacja Zdrowia wzywa światowych przywódców do spełnienia obietnicy, którą złożyli podpisując Cele Zrównoważonego Rozwoju w 2015 r. i zaangażowania w konkretne działania służące poprawie zdrowia dla wszystkich. Oznacza to zapewnienie każdemu dostępu do opieki zdrowotnej na niezbędnym poziomie niezależnie od miejsca i zasobności portfela. Tematem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia jest: Powszechna opieka zdrowotna: wszędzie dla każdego. W załączeniu bardziej szczegółowe informacje."

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 17